i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Dolore   /  Şık, Sportif ve Rahat Olun

Şık, Sportif ve Rahat Olun

Şık, Sportif ve Rahat Olun

Sağlıklı ve mutlu yaşam formülleri hakkında genelde herkes bir fikir sahibidir ve biz bu düşüncelere sportif taytlar insanın mutluluğunda etkilidir sözünü eklemek istiyoruz.

Sportif taytlar öncelikle rahat olmamızı sağlıyor. Şimdi bir düşünelim, başka hangi kıyafet içinde tayt kadar rahat olabilirsiniz? Kadınların çalışma hayatında adeta bir üniforma olan etek ceketle mi ya da mesela banka olan bayanların üzerinde yüzlerce çeşidini gördüğümüz etek kazak kombinlerinde mi? Hepsi günlük hayat içinde giyilebilir tabii ki ama örneğin bir tayt ve üzerine giyilen bol bir kazağın rahatlığını hiçbir zaman vermez. Bu yüzden hem şık hem sportif hem de rahat olmanın yolu tayt giymekten geçer diyor ve sözümüzde ısrar ediyoruz.

Spor Tayt Modellerimiz

Fashion Tayt olarak beğenilerinize sunduğumuz tayt modellerimiz içinde sportif taytlar kategorisine bakınca bu ısrarımızın nedenini anlayacaksınız. Bilek üstünde biten spor tayt, fiyonklu siyah spor tayt veya toparlayıcı ve sıkılaştırıcı kumaştan imal edilmiş yüksek belli, kuş gözü ile süslü tayt gibi çeşitlerimizle çok ilgi çeken bu ürün grubumuz içinde ayrıca çeşitli renklerde simli spor taytlar, digital baskılı taytlar, yılan veya kamuflaj desenli spor taytlar gibi değişik modellerimiz de yer almaktadır. Hepsi ile spor yapmanın ve aynı zamanda şık olmanın keyfini süreceksiniz. Sağlıklı yaşamanın vazgeçilmez koşulu spor yapmaktır ve haydi hanımlar, spor yaparken de şık olabilirsiniz.

X