i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Dolore   /  Sevgilinize İkili Spor Takım Hediye Edin

Sevgilinize İkili Spor Takım Hediye Edin

Sed eu vulputate tortor. Pellentesque sed ligula et augue consectetur pellentesque. Nunc tempus tincidunt nibh, tempus varius volutpat.

Sevgililer günü yaklaşırken sevgilinize hediye edecek bir ürün bulamadıysanız ikili spor takımlar ya da tayt modellerinden birini alabilirsiniz.

İkili spor takımlar alt ve üst uyumuyla dikkat çeken spor giyim ürünleridir. Genelde günlük aktiviteler esnasında tercih edilen temel giyim ürünleri olarak kullanılabilirler. Farklı kumaş ve modelleri bulunan ikili spor kıyafetleri sizi ne giyinsem derdinden kurtarır. En şık kıyafetleri arayarak zaman kaybetmek yerine en beğenilen ve pratik kombinlerle aktiviteye başlamanızı sağlar. Sevgilinize hediye edeceğiniz bu ürünlerle doğa yürüyüşü ve koşu gibi egzersizlerinde şık bir seçenek sunabilirsiniz. İkili takımlar ve şık kombin önerileriyle hayata geçirilen konseptler, günü her saatine bir kıyafet ayarlayabilmenizi sağlayacaktır. İkili spor takımlarla hayatınızın her anında şık görünmenin keyfini yaşayacaksınız!

Pilates Tarzı

Kadınların en sevdiği sporlardan olan Yoga ve Pilates sırasında tercih ettiği bu ürünler farklı kumaşlardan üretilmiştir. Dalgıç kumaş, kaşkorse ve benzer birçok kumaş türünden üretilen ikili spor takımlar fiyat bakımından da oldukça uygundur. Sporda salaş ve basit bir kombin yerine bu ürünleri tercih ederseniz, fit kalmaya daha fazla motive olacağınıza eminiz! Spor giyim modasında sıra dışı tasarımlarla ön plana çıkan çok sayıda konsept için Fashion Tayt sizi instagram sayfasına davet ediyor. Siz de beğendiğiniz ürünlerimizle oluşturduğunuz kombinleri paylaşın, bedensel etkinliğinizin devamı için motivasyonunuz artsın!

X