i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Consequat   /  Modada İspanyol Paça Esintisi

Modada İspanyol Paça Esintisi

Modada İspanyol Paça Esintisi

Birçok retro yaşanan modada bu yıl İspanyol paça esintisi gündeme gelecek. Peki yeni modellerimizi incelediniz mi?

Modada 1970’lere dönüş sağlayan İspanyol paça akımı, bu bahara damgasını vuracak. Birbirinden şık kombinler oluşturmak istediğinizde yardımınıza koşacak olan stil önerilerinin kifayetsizleşeceği bu sezonda size maziden esintiler fikir verebilir. Farklı konseptte bulunan ve her zaman renk patlamalarıyla ön plana çıkan İspanyol paçalar yaşamınızı zenginleştirecek alternatifleriyle hizmetinizdedir. Önem arz eden çok sayıda davette kendine seçkin bir yer edinen bu pantolonlar kırmızının en can alıcı tonlarıyla 2020 yazına damgasını vuracak.

İspanyol Paça Kombinleri

İspanyol paça pantolon kombinleri, 70’lerin modasını iyi bilenlerin gözünde canlanacaktır. Manşet yaka gömlekler, renkli ceketler ve uzun bıyıklarla aklınıza gelen bu kıyafetlerin kadınlardaki karşılığı da aynıdır. Neon renklerden klasik nötr tonlara uzanan birçok alternatife ulaşmak için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Peki bir Flamenkocu zarafetiyle bu pantolonlar nasıl kombinlenecek?

İspanyol paça kombini olan manşet yaka gömlek ve ceketler tabi ki erkeklere has kombinler oluyor. Siz kendi kombininizi yelek ve gömlekle zenginleştirebilirsiniz. Parlak stilettolarla dikkat çekici bir hale getireceğiniz kombinler, boyunuzu daha uzun gösterecektir.

Yeşilçam Modası

Gülşen Bubikoğlu gerçeğini yaşamak için en uygun sezon bu sezon! Siz de Yeşilçam filmlerinden esinlenerek kombin oluşturabilirsiniz. Metalik renklerin yanı sıra, kahverengi ve daha açık tonlar kullanabilirsiniz.

X