i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Consequat   /  Kilolu İnsanlar Nasıl Tayt Giyinmeli?

Kilolu İnsanlar Nasıl Tayt Giyinmeli?

Kilolu İnsanlar Nasıl Tayt Giyinmeli?

Kilolu ya da zayıf fark etmeksizin tercih edilen tayt modelleri normal kilonun üzerindeki kadınların da kurtarıcısıdır.

Kiloyu kamufle etmek için tercih edilen yüksek bel taytlar farklı modellerle kişinin daha zayıf görünmesini sağlayabiliyor. Özellikle termal ve yüksek bel taytlar birçok kişiyi olduğundan daha ince gösterebiliyor. Farklı tayt modelleri ve kişiye göre değişen stiller bu tür bir seçim yapmak isteyenleri hoş olmayan bir görünüme de götürebilir. Peki kilolu olanlar, nasıl tayt giyinmeli?

Yüksek Bel Taytlar

Basenleri geniş olanlar ve kilo fazlalığı bulunanlar yüksek bel tayt tercih ederek bir tık daha ince görünebilir. Birbirinden renkli taytlar çok cazip görünse de, düz renk taytların tercih edilmesi gerekir. Siyah gibi koyu tonlar kullanılmalıdır. Kamuflaj desenli ya da leopar desenli tayt modelleri çok cazip görünse de ince görünüme yardımcı olmaz. Bu yüzden düz ve toplarlayıcı etkisi bulunan taytların kullanılması gerekir. Bu tür ürünler genelde büyük kalıplarda üretilmediği için korse etkisi sağlayabilir.

44+ Beden Kombinleri

44 beden ve üzeri olan kadınlar için tercih edilen yüksek bel taytlar bol tuniklerle kombinlendiğinde daha iri bir görünüme neden olabilirler. Kombinleri oluştururken birden fazla alternatifin değerlendirilmesi gerekir. Kalçanın çok aşağısındaki uzunluklar görsel olarak iyi bir etki yaratmaz. Bu yüzden kişinin boyu, saç rengi ve yaşam alışkanlıkları dikkate alınarak kıyafet seçiminin yapılması gerekir.

X