i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Tempor   /  İspanyol Paça Pantolon Geri Döndü

İspanyol Paça Pantolon Geri Döndü

İspanyol Paça Pantolon Geri Döndü

Aslında belki de moda dünyasından hiç çıkmayan İspanyol paça pantolon giyim dünyamıza geri döndü.

Bol paça pantolonları tanımlamak için kullanılan İspanyol paça pantolon çeşitleri şimdilerde yeniden moda oldu. Diz altından sonra bollaşan ama yukarı doğru yükseldikçe daralıp adeta bir korse sıkılığına bürünen, bu yüzden bedeni daha ince gösteren, yüksek belli İspanyol paça pantolonlar gene kadınlar tarafından hemen benimsendi. Dalgıç kumaş denilen likralı malzemeden üretilen bu pantolonları lastikli bel biçiminde de seçebilirsiniz. Üzerine giyilen dökümlü üst giyim çeşitleriyle bu pantolon modelinin her zaman şıklık yarattığını söylemeye gerek yoktur.

En Şık Modelleri İnceleyin!

Sitemizde İspanyol paça pantolon çeşitlerini inceleyebilir, dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Online alışveriş kolaylıkları ile beğenilerinize sunulan modeller arasında siyah, beyaz, bordo, fuşya, mürdüm, saks mavisi, pudra rengi, kırmızı, ekru ve yeşil gibi ana ve ara renklerde üretilmiş çeşitlerimiz olduğunu göreceksiniz. Ayrıca kadife kumaştan yapılmış bir İspanyol paça pantolonu da davetlerde veya çalışma hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürünlerin hepsi gayet makul bir satış fiyatı ile beğenilerinize sunulmuştur. Bu pantolon çeşitlerinin bollaşmayacağını ve diz izi yapmayacağını da ürün bilgileri arasında eklemek isteriz.

İspanyol Paça Pantolon Yıllara Meydan Okudu

1970’lerin çok sevilen İspanyol paça pantolonlarını unutmadık. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından sevilerek giyilen bu model günümüzde kadınların gardıroplarında yeniden görülmeye başlandı. Güvenli alışveriş ile sitemizden temin edilebilir. Üstelik geri dönen 1970’ler akımını da takip etmiş olursunuz.

X