i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Tempor   /  Hafif ve İnce Tayt Modelleri

Hafif ve İnce Tayt Modelleri

Hafif ve İnce Tayt Modelleri

Size hafifliği sonuna kadar hissettirecek olan ince tayt modelleri ile sanki üzerinde hiçbir şey yokmuşçasına rahat ve esnek olacaksınız.

İnce tayt modelleri esnekliği ve hafifliği hissetmek isteyen tüm sporcular için iyi bir seçim olacaktır. Basic büstiyer ya da atletlerinizin altına giyeceğiniz ürününüzü seçerken düz ya da desenli seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Farklı kombinler oluşturmak ve her zaman memnun kalacağınız alternatifler yaratmak için farklı renk ve desendelerdeki ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. Instagram sayfamızda sıkça paylaştığımız modern ürünlerimizle spor yaparken kendinizi hafif hissetmenin keyfine varacaksınız. Her zaman rahat ve özgür hissetmek için en iyi seçim Fashion tayt modelleridir! Bu ürünler sizlerin beğenisine özel tasarlanmış ve farkını belli etmiştir.

Tayt Fiyatları

Oldukça uygun fiyatlarla satılan ürünlerimiz kalitesi ve tasarımlarıyla son derece özeldir. Fashion Tayt ince tayt modelleri 50 TL’den başlayan fiyatlarla satılmaktadır. S bedenle L beden arasındaki beden aralıklarıyla fit olmak isteyen tüm kadınlara hitap etmektedir. Son derece özel ve şık görünen spor tayt modelleri bedeninizi daha ince ve zarif gösterir. Böylece hareket ederken istediğiniz kadar esnek olabilirsiniz. İnce yapıdaki kumaşlarla daha hafif bir etki hissetmenizi sağlayan ürünler, transparan, fileli, parlak ya da klasik kumaşlarla desteklenerek kendine özgü tasarımlar yaratmaktadır. Eski ve yeni birçok tayt modeli için siz de sitemizi takip ederek, güncel kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

X