i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Tempor   /  Deri Taytınız ile Davetlere Katılın

Deri Taytınız ile Davetlere Katılın

a

Deri Taytınız ile Davetlere Katılın

Tayt giymenin en şık ve dikkat çeken biçimini deri tayt modelleri ortaya koyuyor. Üstelik abiye olarak alternatif de olabilir.

Tayt türü giyecekleri anlatırken öncelikle rahatlığından bahsedilir, örneğin seyahatler sırasında kadınların rahat olacağından söz edilir fakat hem tayt giymenin hem de herkesin dikkatini çekecek kadar şık olmanın yolu da deri tayt çeşitlerden geçmektedir, hatırlatmak isteriz. Doğal veya suni deriden imal edilen bu tayt modelleri kadınlarda kendine özgü bir şıklık yaratmaktadır. Öyle ki üzerine giyilecek uygun parçalarla deri tayt davetlere bile katılacak kombinleri yaratabilir. Bir davette herkesin bakışlarını toplayan bir kıyafeti taşımak ise doğrusu ayrı cesaret ister.

Ürün koleksiyonumuz içinde seçkin bir yer tutan deri tayt modellerimiz sitemizde beğenilerinize sunulmuştur. Dantelli deri tayt, fermuarlı rugan deri siyah tayt, nubuk siyah tayt, çeşitli renklerde içi kadifeli deri taytlar, yırtık deri taytlar, parçalı deri taytlar ve kuşgözü denilen metal düğmelerle süslenmiş deri taytlar bu özel koleksiyonumuzu oluşturmaktadır. Hepsiyle şık, hepsiyle göz alıcı olacaksınız.

Deri Tayt Fiyatları

Bütün ürünlerimizde olduğu gibi deri tayt çeşitlerimizin de son derece makul fiyatlardan satıldığını eklemek isteriz. Çünkü şık olmak büyük paralar harcamayı gerektirmez. Önemli olan insanın kendisine yakışanı bulmasıdır. Modacıların yaptığı moda tanımı da zaten her zaman bu olmuştur. Deri tayt ve üzerine giyilecek uygun üstlüklerle şık olmayacak kadın yoktur.

X