i

Güvenli alışveriş ve avantajlı fiyatlardan haberdar olmak için bizimle iletişimde olun.

Instagram

Bize Ulaşın

0 (850) 888 19 07
[email protected]
Süleyman Nazif Sokak, 38/22, Güngören, İstanbul

Bizi Takip Edin

Hızlı alışveriş
  /  Tempor   /  Deri Tayt Kombinleri

Deri Tayt Kombinleri

a

Deri Tayt Kombinleri

Deri tayt kombinleri son yıllarda davetlerde daha fazla karşımıza çıkan seçimler olarak ciddi bir popülariteye sahip.

Mat ya da parlak deri tayt kombinleri aynı kumaştan üretilen braletlerle çok sık kombinleniyor. Davetlerde gördüğümüz bu kombinler, omuza atılmış bir ceket ya da manto ile tamamlanıyor. Topuklu ayakkabı ve portföy çantasını eline alan bu kombinle gecenin şıkları arasına katılabiliyor. Kadınların en rahat ettiği giyim parçası olan taytlar, kolay hareket sağladığı ve zayıf hissettirdiği için beğeni topluyor. Deriden üretildiklerinde ise abiye alternatifi olarak öne çıkıyorlar.

Bralet Kombinleri

En sık tercih edilen kombinler arasında yer alan balet ve tayt kombinleri özellikle genç kadınların mutlaka denemesi gereken stiller arasında yer alıyor. Oldukça şık ve özel görünen bu kombinlerle her yerde aradığınız şıklığa ulaşabileceksiniz. En güzel renkler ve kombinlerle satın alacağınız ürünler için hemen deri tayt kategorimizi ziyaret edin, aradığınız her şeyi bulmanın keyfini yaşayın!

Vamp Kombinler

İlgi çekici ve seksi görünmek için yıllardır kullanılan deri taytlar, vücudu saran özellikleriyle vamp görünümü arttırıyor. Şık ve özel bir kombin oluşturmak istediğinizde, en şık deri tayt kombinleri seçimlerinizi geride bırakacaktır. Fermuarlı ya da yırtık deri taytları çok farklı modellerle kullanabilirsiniz. Rugan ve deri tayt çeşitleriyle kendinize olan güveniniz artacak! Seçeceğiniz kombinlerde öne çıkan birçok stil, imajınıza zarar vermeyecek birçok özellikle fark yaratacak.

X